LIISI JÄRELMAKS!

 

Liisi järelmaksuga saate soetada Top1.ee poolt müüdavaid kaupu. Järelmaksu pakkujaks (laenuandjaks) on AS Koduliising.

Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse.

 

Liisi järelmaksu tingimused:

 1. Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis elavad kehtiva elamisloaga inimesed
 2. Lepingu kestus kuni 48 kuud
 3. Järelmaks alates ostusummast 50 eurot
 4. Kuutasu alates 7 eurot
 5. Kauba kallinemine aastas 16-22%
 6. Lepingutasu 15 eurot, VIP kliendil 10 eurot (jagatud kuu osamaksetele).

 

Liisi eelised:                      

 1. Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
 2. Taotlemise protsess on lihtne 
 3. Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja kohale tulla

 

Kuidas taotleda Liisi järelmaksu?

 1. Järelmaksu taotlemisekslisage kaubad ostukorvi ja valige makseviisidest "Järelmaks". Seejärel pärast ostu kinnitamist suunatakse Teile Liisi keskkonda, kus saate sisestada oma vajalikud andmed.
 2. Positiivse vastuse korral koostatakse laenulepingu allkirjastatakse digitaalselt Liisi keskkonnas.  
 3. Esimene sissemakse ja lepingutasu tuleb tasuda Koduliising AS arveldusarvele, mille leiate lepingust.
 4. Pärast allkirjastatud lepingut tegeleb edasi Top1 töötaja Teie tellimusega ja võtab ühendust kui kaup on kohal või välja saadetud Teie poolt valitud transpordimeetodiga.

 

Krediidi kulukuse määr lähtuvalt Koduliising AS järelmaksu tingimustest (Näide):

 

Teenusepakkujaks on Koduliising AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot

 

Tähelepanu! Järelmaksulepingu allkirjastamisel posti teel on kohustuslik sissemaks min 5% tellimuse summast , sissemakse peab olema tehtud taotleja isiklikult panga arveldusarvelt!

 

Lisaküsimuste korral palume ühendust võtta tööpäevadel 10:00-16:00. e-posti aadressil  info@top1.ee.


 

 • LIISI järelmaks

  Küsi julgelt pakkumist.
 • *On isik, kes täitmise hetkel või kuni aasta tagasi on täitnud avaliku võimu olulisi ülesandeid (näiteks riigipea, valitsusjuht, minister, ase- ja abiminister, parlamendiliige, ülem- ja konstitutsioonikohtu kohtunik, riigi kontrollasutuse ja keskpanga nõukogu liige, suursaadik, asjur ja kaitsejõudude kõrgem ohvitser, riigi äriühingute juhtimis-, järelevalve- või haldusorgani liige) ja tema perekonnaliikmed (näiteks abikaasa / abikaasaga võrdväärne partner, laps ja lapse abikaasa või partner, vanem) ning tema lähedased kaastöötajad (näiteks nõunik, assistent jne).

  ** Olen teadlik ja nõustun, et minu isikuandmete kohta tehakse päring kogumispensioni registrisse ning saadud andmeid kasutatakse minu brutotöötasu väljaarvestamiseks.

 • Should be Empty: